Müşteri Hizmetlerimiz

Geri

Müşteri Hizmetlerimiz

ECA MÜŞTERİ HİZMETLERİMİZ

EMAR 60 yıldır sanayiye hizmet sunan “Kalite” kavramını her türlü faaliyetinin başlangıç ilkesi olarak edinen, birçok iş dalında ilkleri olan Elginkan Topluluğu’na bağlı bir kuruluştur.

EMAR Topluluk içi şirketlerimiz tarafından ve /veya satışı yapılan ürünlere Satış Sonrası Hizmetler sunmakta, yurt çapında eğitim etkinliklerini gerçekleştirmekte ve ülkemiz insanlarının eğitim ihtiyaçlarının giderilmesine katkıda bulunmaktadır.

Emar, faaliyetlerini İstanbul’daki 4 bölümü bünyesinde taşıyan merkez teşkilatı,  İstanbul, Ankara ve İzmir’de bulunan 3 Bölge Servis Şefliği, Antalya Temsilciliği ve bunlara bağlı Türkiye çapına yayılmış yetkili servisleri kanalıyla yürütmekte olup, Topluluğun Valf, Valfsel, Matel, Emas, Odöksan, Elba, Elmor, Eleks, Ar şirketlerinin imal/ithal/ihraç ettiği mamullere hizmet vermektedir.

Yetkili Servislerimiz, Elginkan Topluluğu’na bağlı şirketlerimiz ile hizmet anlaşması yapılmış Topluluk Dışı Kuruluşlar tarafından Üretimi/Satışı yapılan ürünlere branşına göre hizmet vermekte olup bu branşlar şunlardır.

 

·        Ev cihazları (Katı yakıt, doğal gaz ve tüp gaz sobaları, şofben, termosifon vb.)

·        Kat kaloriferi ve Kombi cihazları

·        Güneş Enerjisi sistemleri

·        Armatür (Mix ve standart grubu bataryalar, musluklar, her türlü vanalar, iç takımlar vb.)

·        Serel (vitrifiye, gömme rezervuar vb.)

·        Akrilik Küvet (Köşe ve düz akrilik küvetler, kabin sistemleri)

·        Banyo Dolabı

·        Klima

·        Merkezi Kazan, Boyler ve Brülörler

·        Kurumsal Müşteri Bakım, Arıza Onarım, Taahhüt Hizmetleri

 

Hizmetin sınırı olmadığı inancıyla;

·        Kat Kaloriferi, kombi ve merkezi kazan branşına sahip Yetkili Servislerimizle 24 saat sürekli hizmet verilmektedir.

·        Bazı büyük il ve ilçelerimizde tatil günlerinde Nöbetçi Yetkili Servislik hizmeti sunulmaktadır.

·        Artı garanti ve garanti yıldızı uygulamaları ile müşterilerimize 1-2-3 yıl ilave garanti hizmeti sunulmaktadır.

·        24 saat Türkiye’nin her yerinden aranabilen 444 0 322 ( 444 0 ECA) “Çağrı Merkezi” ile de tüketicilerimizin sorunları öğrenilerek en kısa sürede çözümlenmekte, istedikleri bilgilere zaman sınırı olmaksızın ulaşabilmektedirler.

 

Bu hizmetlerin sunulması yönetimin taahhütleri arasında yer almakta olup Emar, aynı zamanda eğitim etkinlikleri kapsamında kendi personelini, bayilerini, bayilerinin satış elemanlarını ve montörlerini, satış şirketlerinin satış pazarlama elemanlarını, ihracat yapılan ülkelerdeki servis ve bayi montörlerini yetkili servis elemanlarını, İstanbul, Ankara, Bolu, Manisa ve İzmit’teki eğitim merkezlerinde, bünyesindeki eğitimci kadrosu ve dış eğitimci desteği alarak eğitim proseslerini de gerçekleştirmektedir.

Milli Eğitim Bakanlığı ile yapılan protokoller çerçevesinde, Endüstri ve Yapı Meslek Liselerinde, Üniversiteler ve Meslek Yüksek Okullarında, diğer sivil toplum ve kamu kuruluşlarında, tesisat ve doğalgaz kursları yapılmakta, kurs verilen yerlerde sıhhi tesisat ve/veya doğalgaz atölyesi kurulmaktadır. Bununla beraber her yıl değişik il ve ilçelerde müteahhitlere, mimarlara, mühendislere ve tesisatçılara çeşitli konularda seminerler düzenlenmektedir.

Farklılık arz eden hizmet sektöründe başarılı olabilme konusundaki yeteneklerimizin dayanağı çalışanlarımız ve onların çalışmalarını desteklemek için geliştirilmiş ortak davranış kurallarıdır. Çalışanlarımız arasındaki en önemli olguyu Aidiyet Duygusu oluşturmaktadır.

 

    KURUMSAL MÜŞTERİ  HİZMETLERİMİZ

Şirketimiz, Elginkan Topluluğu dışında yer alan Kurumsal Müşterilerimizin ( 10 banka ve 3 mağazalar zincirinde 5.000 hizmet noktasında ) çeşitli kurum ve kuruluşların (otel, hastane, iş merkezi, orduevi, site, fabrika, kamu binaları vb.) ülke genelindeki bina, ofis, şube vb. iş merkezlerinde bulunan mekanik, inşaat, elektrik sistemleri ve tesisat bakım - arıza onarım hizmetlerini sunmaktadır. Merkezi İstanbul olan ve İstanbul, Ankara, İzmir Bölge Şeflikleri ile Antalya Temsilciliğinde yer alan mühendis, teknik personel ve ülke geneline yayılmış 296 noktada 850 teknisyeniyle hizmet veren yetkili servisleriyle çözüm üretmektedir.

      Bakım, Arıza Onarım, Tadilat ve Taahhütana başlıklarında;

          -     Mekanik Sistemler (Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Temiz ve Pissu Tesisatı vb.)

          -     Elektromekanik Sistemler (Otomasyon Sistemleri)

          -     İnşaat ( Fayans, Boya, Alçıpan, Mobilya, Parke, Cam, Çilingir vb.)

          -     Elektrik (Basit Elektrik Arızaları ve Bakımları)

    Hizmetlerimiz ile Kurumsal Müşterilerimize çözüm ortağı olmaktayız. .