Emar A.Ş. 10. Enerji Verimliliği Forum Ve Fuarı’ndaydı…

Geri

Emar A.Ş. 10. Enerji Verimliliği Forum Ve Fuarı’ndaydı…

Emar A.Ş. 10. Enerji Verimliliği Forum Ve Fuarı’ndaydı…

11-12 Nisan 2019 tarihlerinde İstanbul – Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşen 10. Enerji Verimliliği Forum ve Fuarı’na ECA / Emar A.Ş. katılım sağladı. Ülkemizde enerji verimliliği konusunda çalışmalar yapan akademisyenler, sivil toplum kuruluşları, sektör temsilcileri, enerji yöneticileri vb pek çok katılımcının yer aldığı forum ve fuar süresince 5.000 kişiye yakın ziyaretçi  katılım sağlamıştır.

Fuar boyunca ziyaretçilerine bina ve sanayide enerjinin verimli kullanımına yönelik çalışmalarını, çözüm önerilerini, hizmet paketlerini sunarak farklı çalışmaları hakkında yoğun ilgiyle tüm sektör ilgilileri ve misafirlerini bilgilendirdi.

Emar A.Ş. Bina ve Sanayi Sektörlerinde Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Enerji İşleri Genel Müdürlüğü tarafından yetkilendirilmiş Enerji Verimliliği Danışmanlık Şirketi olarak; Enerji Verimliliği, Enerji Yönetim, Enerji Etüt, VAP (Verimlilik Arttırıcı Proje) Danışmanlığı, Ölçüm ve Fizibilite, Enerji İzleme Sistemi, Karbon Ayak İzin Danışmanlığı, ISO-50001Danışmanlığı hizmetleri sunmaktadır.

Emar A.Ş.’nin hizmetlerine yönelik www.emarevd.com.tr adresinde detaylı bilgiler sunulmaktadır.